STRONA GŁÓWNA

  OFERTA

  O NAS

  KATALOGI ONLINE

  KONTAKT

Ekobruk, Polbruk, Bruk-Bet, Kost-bet, Kostbet

LICZBY MÓWIĄ

SAME ZA SIEBIE

0

SPRZEDANYCH

PALET KOSTKI

0

ZREALIZOWANYCH

PROJEKTÓW

0

OBSŁUŻONYCH

KLIENTÓW

0

LAT

NA RYNKU

Wiedza i doświadczenie

 

Firma Ekobruk powstała w 2005 roku i od tego czasu zdobyła wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej. Dzięki naszej specjalizacji i wysokiemu poziomowi świadczonych usług, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach. Nasza firma wyróżnia się kompleksowym i indywidualnym podejściem do każdego klienta, a nasi pracownicy są cenieni za udzielane dobre rady. Nasz sukces nie opiera się tylko na jakości oferowanych produktów, ale także na ludziach, którzy tworzą nasz zgrany zespół.

 

Dzisiaj Ekobruk cieszy się zaufaniem wielu klientów, zarówno indywidualnych, jak i profesjonalnych brukarzy. W naszym asortymencie znajduje się kostka brukowa renomowanych producentów, takich jak Polbruk, Bruk-Bet, Kost-Bet, a także płyty tarasowe Goliat Gres i piasek polimerowy Techniseal. Wszystkie produkty, które oferujemy, spełniają najwyższe standardy jakości i są dostępne w różnych kształtach, wzorach i kolorach.

 

Zaufali nam specjaliści, którzy docenili naszą jakość i profesjonalizm. Dlatego zachęcamy również Ciebie do zaufania nam i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i pomóc w realizacji Twoich projektów brukarskich. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z naszych produktów i usług.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami i do odwiedzenia naszej firmy. Jesteśmy pewni, że staniemy się Twoim zaufanym partnerem w realizacji Twoich projektów brukarskich.

© 2023 Projekt i realizacja michal.walas@int.pl  Zgłoś błąd 

E-mail

Telefon

NIP 6792574434

30-444 Libertów

ul. Góra Libertowska 28

Logo Ekobruk